Jak usunąć negatywne opinie?

BIZNES

Tak naprawdę mamy kilka rozwiązań, jakie możemy zastosować by usunąć negatywne opinie google. Po pierwsze możemy zgłosić taką opinie w panelu zarządzania wizytówką firmy Google Maps bądź spróbować się skontaktować bezpośrednio z oddziałem google przez media społecznościowe. Można również skorzystać z firm, zajmujących się wizerunkiem firm w Internecie, wdrażających działania by negatywne opinie nie psuły naszej opinii w google.

Firmy takie, oferują w znacznej większości wysoką jakość usług, przy jednocześnie niezbyt wysokim koszcie. Decydująć się na współpracę ze specjalistą opinii Google, otrzymujesz kompleksową pomoc obejmującą dbanie o podwyższenie średniej oceny w Google, dodawanie pozytywnych komentarzy oraz weryfikowanie tego, czy wystawione dotychczas oceny na naszym koncie nie są fałszywe.

Pamiętaj również, że konkurencja nigdy nie śpi i to często ona jest powodem tego, że na Twojej wizytówce Google nagle zaczęło pojawiać się wiele nieprawdziwych komentarzy. Zawsze możesz zweryfikować konta które dodają oceny, na podstawie ich historii (między innymi daty założenia) oraz tego, czy w przeszłości dodawały oceny na innych wizytówkach od Twojej.

Sprawdź pełną ofertę specjalistów od ocen Google klikając tutaj: usuwanie negatywnych opinii.