Śniadanie networkingowe Katowice – wydarzenie klubu WFS, na które warto zwrócić uwagę

BIZNES

Organizacja Współpraca Fundamentem Sukcesu (WFS Polska) kilkanaście razy w miesiącu organizuje spotkania, na których zrzesza przedsiębiorców z różnorodnych branż z całej Polski. Taki event daje każdemu z jego członków możliwość zaprezentowania siebie i swojej firmy z jak najlepszej strony. Przyjazna atmosfera spotkania z pewnością wpływa pozytywnie na zawiązywanie nowych kontaktów, a co za tym idzie, wspiera także rozwój współprac na wielu polach.

Networking w Katowicach

Śniadanie networkingowe WFS Katowice to okazja do spotkania ludzi z różnorodnych branż z regionu śląskiego i nie tylko. Jeśli jesteś nowym członkiem klubu i wybierasz się na nadchodzące wydarzenie po raz pierwszy, pamiętaj o przygotowaniu krótkiej prezentacji na swój temat oraz tego, czym się aktualnie zajmujesz. Bądź zawsze czynnym rozmówcą, zadawaj pytania i udzielaj konkretnych odpowiedzi. 

Networking w Katowicach to szansa na rozwój na wielu płaszczyznach. Jeśli jesteś z Katowic lub okolic, prowadzisz tutaj swój biznes, takie spotkanie może okazać się doskonałą opcją dla Twojego przedsiębiorstwa. Warto spróbować!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *