Śniadanie networkingowe Katowice – wydarzenie klubu WFS, na które warto zwrócić uwagę

BIZNES

Organizacja Współpraca Fundamentem Sukcesu (WFS Polska) kilkanaście razy w miesiącu organizuje spotkania, na których zrzesza przedsiębiorców z różnorodnych branż z całej Polski. Taki event daje każdemu z jego członków możliwość zaprezentowania siebie i swojej firmy z jak najlepszej strony. Przyjazna atmosfera spotkania z pewnością wpływa pozytywnie na zawiązywanie nowych kontaktów, a co za tym idzie, wspiera także rozwój współprac na wielu polach.

Networking w Katowicach

Śniadanie networkingowe WFS Katowice to okazja do spotkania ludzi z różnorodnych branż z regionu śląskiego i nie tylko. Jeśli jesteś nowym członkiem klubu i wybierasz się na nadchodzące wydarzenie po raz pierwszy, pamiętaj o przygotowaniu krótkiej prezentacji na swój temat oraz tego, czym się aktualnie zajmujesz. Bądź zawsze czynnym rozmówcą, zadawaj pytania i udzielaj konkretnych odpowiedzi. 

Networking w Katowicach to szansa na rozwój na wielu płaszczyznach. Jeśli jesteś z Katowic lub okolic, prowadzisz tutaj swój biznes, takie spotkanie może okazać się doskonałą opcją dla Twojego przedsiębiorstwa. Warto spróbować!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *