Lodówki gastronomiczne do zadań specjalnych

ELEKTRONIKA

Chociaż z pozoru lodówki gastronomiczne wydają się być nieskomplikowanymi urządzeniami, ich wpływ na jakość dań oraz napojów jest nie do przecenienia. Klienci często nie zdają sobie sprawy z tego, jak wiele zależy od prawidłowych warunków przechowywania produktów. By osiągnąć wysoką jakość oferowanych dań i trunków, lokale powinny zaopatrywać się nie tylko w dobre wyroby, ale również właśnie w niezbędny sprzęt, taki jak między innymi lodówki gastronomiczne. Istnieje kilka podstawowych rodzajów tych urządzeń, którymi warto się zainteresować.

 

Lodówka na wino

 

Często mówi się, że wino stanowi wizytówkę lokalu. Znani restauratorzy twierdzą, że w zdecydowanej większości przypadków, już po jakości zaproponowanego wina można dowiedzieć się, czy mamy do czynienia z miejscem, które będzie w stanie zaproponować wysokiej klasy kulinaria. Dlaczego tak się dzieje? Prawdopodobnie dlatego, że stworzenie wyrafinowanej oferty win, a także ich odpowiednie przechowywanie – mające niebagatelny wpływ na smak – świadczy o tym, czy właściciele z należytą uwagą podchodzą do szczegółów. Tu z pomocą przychodzą specjalne urządzenia takie jak lodówki i szafy chłodnicze do wina. Standardowy sprzęt tego typu posiada regulację temperatury i poziomu wilgoci w powietrzu. Są to dwa podstawowe parametry, na które trzeba zwracać uwagę przechowując te trunki. W ofercie sklepów znaleźć można także sprzęt zapewniający efektowną ekspozycję zawartości, który doskonale sprawdza się w miejscach widocznych dla klientów, stanowiąc zarówno rodzaj wystroju, jak i zachętę do zapoznania się z ofertą.

 

Szafa chłodnicza, lodówka, chłodziarka gastronomiczna – co warto wiedzieć?

 

Jest to sprzęt, który pozwala na przechowywanie takich produktów żywnościowych jak wędliny, mięsa, ryby czy przetwory mleczne i ciasta. Wybór konkretnego rodzaju lodówki uzależniony jest od rodzaju działalności i gabarytów lokalu. Posiadamy w ofercie między innymi wyposażenie w wersji dwukomorowej/dwudrzwiowej, które będzie wydajnym rozwiązaniem do większych miejsc. Znajdą u nas Państwo również nowoczesne szafy chłodnicze, także w wersji przeszkolonej, która pozwala na estetyczną ekspozycję oferowanych produktów. Takie rozwiązanie sprawdzi się znakomicie zarówno w restauracjach jak i różnego rodzaju sklepach.

 

Sprawdzeni producenci i najwyższa jakość

 

Zapraszamy do sklepu Gastroplaneta, gdzie znajdziesz najlepszych producentów z dziedziny lodówek gastronomicznych, takich jak między innymi Bartscher, Mawi, Stalgast, Liebherr i wiele innych. Są to firmy które gwarantują bardzo wysoką jakość wykonania, nowoczesny design, różne tryby działania, tak by dostosować pracę sprzętu do przechowywanych produktów lub napojów, oraz niski pobór energii i wiele lat bezawaryjnego działania.