Inhibitor korozji Szczecin – skuteczny preparat do walki z korozją

BIZNES FIRMA PRACA

Ciągle staramy się chronić elementy z metalu przed korozją, jednak z przyczyn naturalnych nie jesteśmy w stanie zrealizować tego celu w 100%. Powstanie rdzy jest zależne od pewnych reakcji oraz warunków, w jakich metal się znajduje. Wśród reakcji, jakie muszą zajść, by korozja wdarła się w element można wymienić: chemiczne, elektrochemiczne, mikrobiologiczne oraz fizyczne. Ważnym aspektem jest także to, czy materiał metalowy nie znajduje się w miejscu, w którym panuje duża wilgotność powietrza. Wilgoć w takim przypadku, działa jak przewodnik dla przypływu elektronów pomiędzy obszarem o wysokiej i niskiej energii. W tego typu reakcji, szybko można zauważyć powstające efekty utleniania się metalu zwane nalotem, korozją lub rdzą.

Środek antykorozyjny do miejsc zamkniętych

Odpowiednim produktem do zabezpieczenia powierzchni metalowych, które są zamknięte przez dłuższy czas, jest inhibitor korozji Szczecin. Jest to produkt bardzo skuteczny za sprawą swojej budowy i sposobu działania. Umieszczony w opakowaniu inhibitor wypuszcza do otoczenia parę, która jest niewidoczna, niewyczuwalna oraz nieszkodliwa dla środowiska. Następnie wydzielona para osadza się na ścianach elementów metalowych, przez co hamuje korozję odsłoniętych wewnątrz miejsc. Ten środek jest odpowiedni do ochrony antykorozyjnej podczas długiego transportu bądź długiego magazynowania.

Sprawdzony producent środków antykorozyjnych

Excor jest jedną z czołowych firm w Polsce, która oferuje produkty antykorozyjne, spełniające najwyższe normy i standardy wymagane na arenie międzynarodowej. W swojej ofercie ma między innymi folie antykorozyjne VALENO bądź płyny antykorozyjne. Co więcej, Excor zapewnia swoim klientom wsparcie techniczne, dzięki doświadczonej kadrze inżynierów z Polski, jak i ze świata.

Popularne tagi : folia aluminiowa , folia antykorozyjna , płyn antykorozyjny , papier antykorozyjny , smar antykorozyjny

Zadzwoń:
+48 42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://excor.pl/technologia/
 inhibitor korozji Szczecin

Dojazd:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *