Śniadania biznesowe – znajdź partnerów biznesowych

BIZNES

Słyszałeś kiedyś o networkingu? Mówiąc prostymi słowami, networking to nawiązywanie nowych, wartościowych znajomości biznesowych oraz troska o relacje, prowadzące do rozwoju działalności. Jego idea opiera się głównie na merytorycznej rozmowie – wymianie doświadczeń, informacji oraz bezinteresownej pomocy i wzajemnych rekomendacjach.

W Polsce networking działa w wielu miastach i rośnie w siłę, dzięki organizacjom takim jak WFS Polska. Chcesz poznać zasady? Czytaj dalej!

Networking  – w jakich miastach?

WFS Polska aktywnie działa w 10 miastach Polski – w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Częstochowie, Radomsku, Łodzi, Zielonej Górze, Ostrołęce i Bielsku-Białej, organizując cykliczne eventy w postaci śniadań, kolacji i innych wydarzeń biznesowych. Aby wziąć udział w jednym z nich, wystarczy, że zostaniesz członkiem klubu i zapiszesz się na wybraną imprezę, np. śniadanie biznesowe Bielsko-Biała. Liczba miejsc jest jednak ograniczona, dlatego nie zwlekaj zbyt długo z decyzją.

Networking  – co wpływa na sukces?

To, jak wiele korzyści dla swojego przedsiębiorstwa zyskasz dzięki uczestnictwu w wydarzeniach WFS zależy w tylko od Ciebie  – Twojego zaangażowania i nastawienia. Przyda się także odrobina szczęścia, jednak musisz wiedzieć, iż każde ze spotkań stwarza możliwość poznania nowych ludzi z różnorodnych branż – wykorzystaj to! Jeśli idea współpracy i wzajemnej pomocy nie jest Ci obca, z pewnością odniesiesz sukces.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *