Niezawodny płyn antykorozyjny – Warszawa

FIRMA

Jak wiadomo, elementy stalowe, żelazne, żeliwne są produktami posiadającymi dobre właściwości mechaniczne oraz wytrzymałościowe. Ważną rzeczą jest, odpowiednie zabezpieczenie tych powierzchni przed korozją. Zaniechanie tej czynności, może sprawić, że z biegiem czasu materiał będzie się osłabiał, przez co będzie bardziej narażony na pęknięcia czy złamania. Warto również zabezpieczyć antykorozyjnie elementy stalowe wewnątrz budynku, które także są narażone na korodowanie, choć w mniejszym stopniu. Odpowiednim produktem antykorozyjnym w przypadku tej czynności będzie płyn antykorozyjny Warszawa. Dzięki niemu właściwie zabezpieczysz elementy żelazne, stalowe i żeliwne.

Odpowiedni środek antykorozyjny

Płyn antykorozyjny od producenta Axxatec™ 80C to renomowany preparat, stosowany na elementy narażone na korozję w pomieszczeniach. Jego zaletą jest fakt, że  tworzy suchą powłokę antykorozyjną, która nie reaguje z elementami lakierowanymi, gumowymi bądź tworzywami sztucznymi. Produkt ten ma konsystencję koncentratu. Za pomocą wody demineralizowanej można go łatwo rozcieńczyć,uzyskując odpowiednią konsystencję, która będzie skutecznym zabezpieczeniem antykorozyjnym. Axxatec™80C wykorzystywany jest do zabezpieczania surowych powierzchni metalowych podczas magazynowania, oraz w czasie produkcji elementów, wymagających nanoszenia powłok antykorozyjnych metodą natryskową lub zanurzeniową. „EXCOR” Sp. z o.o. jest renomowaną firmą zajmującą się produkującą materiałów antykorozyjnych VCI oraz dostawą opakowań z lotnymi inhibitorami korozji, w formie folii antykorozyjnej i papieru VCI. W ofercie dostępne są również Emitery VCI i pochłaniacze wilgoci. Firma cieszy się zaufaniem u wielu przedsiębiorstw i posiada wiele ważnych certyfikatów. Wszystko to sprawia, iż Excor jest jedną z najlepszych na rynku firm w danej dziedzinie produkcji.

 

 

Popularne tagi : antykorozja , zabezpieczenie antykorozyjne , środki antykorozyjne , środek antykorozyjny , ochrona przed korozją

Zadzwoń:
+48 42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://excor.pl/technologia/
 płyn antykorozyjny warszawa

Dojazd:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *