Nowa jakość wody – dystrybutory filtrujące

FIRMA

Mawia się, że człowiek powinien dziennie wypijać od 2 do 3 litrów wody. Jednak kupowanie butelek na zgrzewki jest mało ekonomiczne, jak również męczące w kontekście jej dostarczania. Z kolei jakość wody w kranie pozostawia wiele do życzenia. Jak pić dobrą wodę, a przy okazji na niej zaoszczędzić? Na to pytanie postaramy się znaleźć odpowiedź w dzisiejszym artykule i przedstawimy dystrybutory filtrujące, które są rozwiązaniem wszystkich wymienionych wyżej problemów.

Zwróć uwagę na jakość wody

Nie będzie odkryciem, gdy powiemy, że woda to jeden z najpotrzebniejszych związków na ziemi. Nie będzie również niczym fascynującym stwierdzenie, że ta występująca w kranach bardzo często nie nadaje się do picia. A czy wiecie, że nawet w miastach, które deklarują, że picie tzw. kranówki jest jak najbardziej ok, w wodzie brakuje podstawowych minerałów? Badania wykazały tylko jej nieszkodliwość, nie zapominajmy jednak, że istnieje jeszcze druga część continuum, czyli wszystkie te dobre substancje, które powinniśmy dostarczać naszemu organizmowi!

Dystrybutor wody – zalety

Oczywiście wielu z Was pomyślało teraz – przecież wodę można kupić w każdym sklepie i zapewne większość stosuje właśnie takie rozwiązanie. Jednak trzeba pamiętać, że w przeliczeniu wychodzi to drożej, nie mówiąc już o tym, że dostawa wody do domu kosztuje nas przede wszystkim siłę. Dystrybutor wody to specjalne urządzenie, do którego podłącza się wymienne zbiorniki. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk, a szklanka w ciągu kilku sekund napełnia się po brzegi. Na rynku dostępne są także dystrybutory filtrujące, czyli urządzenia wyposażone w specjalny oczyszczający filtr do wody, który jeszcze dokładniej dba o to, by woda pitna była jak najlepszej jakości.

Woda do biura lub domu

Kolejnym z problemów, które wymieniliśmy była niedogodność logistyczna, czyli noszenie ciężkich butelek z wodą. Decydując się na współpracę z firmą, która dostarcza wodę do dystrybutorów, unikamy takiego problemu, ponieważ baniaki z wodą przynoszone są pod same drzwi. Woda do firmy to również dużo bardziej ekonomiczne rozwiązanie, niż kupowanie na butelki.

Podsumowując, przejście na dystrybutory z wodą to szereg zalet, które z pewnością pozwolą zaoszczędzić wiele pieniędzy, siły i zdrowia. Wybierając dystrybutory filtrujące, mamy pewność, że woda, którą pijemy na co dzień, jest dobrej jakości. Dostawa wody do domu lub biura odciąża nas od obowiązku noszenia i transportowania ciężkich butelek z wodą ze sklepu do domu lub biura. Na koniec najważniejsze, czyli oszczędność. Dystrybutor wody to rozwiązanie tańsze niż kupowanie butelek w sklepie!