Wygodna płatność za przejazd autostradami przy użyciu kart paliwowych

BIZNES

Współczesny kierowca, bez względu na to, czy jest to kurier, dostawca czy kierowca zwykłego samochodu służbowego, musi tankować auto, uiszczać opłaty postojowe oraz dokonywać opłat za przejazd po płatnych odcinkach autostrad. Są to czynności równie konieczne, co uprzykrzające pracę. Istnieje jednak doskonałe rozwiązanie, eliminujące konieczność posiadania odliczonej gotówki w kieszeni czy przechowywania ogromnej ilości kwitów parkingowych i potwierdzeń z autostrad. Rozwiązaniem tym jest system kart paliwowych FLOTEX POLSKA.

Karty paliwowe to ogrom korzyści

Karta flotowa łączy w sobie wiele zalet, przede wszystkim umożliwia uzyskanie na zbiorczej fakturze wszystkich wydatków związanych z obsługą auta. Obecnie system FLOTEX daje możliwość tankowania na większości stacji koncernowych w kraju, takich jak Shell, ORLEN i BP oraz dodatkowo na LOTOS i CirkleK. Ponadto, korzystając z kart paliwowych masz gwarancję uzyskania niższych cen od tych znajdujących się na dystrybutorach. Jest to możliwe dzięki rabatom naliczanym za każdy zatankowany litr paliwa.

Kolejną zaletą jest możliwość dokonywania opłat za przejazdy płatnymi autostradami przy pomocy karty flotowej. Eliminuje to potrzebę wożenia ze sobą gotówki oraz przechowywania paragonów w celu ich rozliczenia. Wszystkie wjazdy zapisywane są na koncie danej karty i pojawiają się na comiesięcznej zbiorczej fakturze. Podobne ułatwienie dotyczy opłat za miejsca postojowe w prawie 70 miastach w całym kraju. Jest to istotne ułatwienie i wyeliminowanie kolejnego, uciążliwego problemu, szczególnie dla firm kurierskich, dostawczych lub bardzo aktywnych przedsiębiorców

Wszystko w jednym miejscu

Dzięki nowoczesnemu Portalowi Klienta wszelkie informacje o transakcjach, tankowaniu, opłatach parkingowych i innych zdarzeniach zapisywane są na koncie karty i przechowywane przez okres 5 lat. W każdej chwili właściciel karty ma wgląd do tych danych, może je przeglądać, raportować oraz pobrać, jeżeli wystąpi taka konieczność.

Karta flotowa to wygoda dla kierowców, oszczędność czasu i pieniędzy dla właścicieli firm. Jest to wygodne, bezpieczne i nowoczesne udogodnienie, dzięki któremu codziennie tysiące firm i ich pracowników jest w stanie szybko oraz sprawnie wykonywać swoje obowiązki, bez konieczności martwienia się o miejsce tankowania, postoju lub przejazd po drogach płatnych. Karty paliwowe dają swojemu właścicielowi ogromne korzyści – zapraszamy do poznania naszej oferty na: https://www.flotex.pl/karty-paliwowe/